Witamy na stronie internetowej poświęconej komunikacji autobusowej. Prowadzimy regularną komunikację autobusową na terenie Powiatu Bolesławieckiego oraz Lwóweckiego. Poza tym część regularnej komunikacji autobusowej przebiega przez teren powiatów takich jak: Złotoryja, Kamienna Góra, Lubań,  Jelenia Góra, Zgorzelec, Legnica. Wykonujemy regularną komunikację autobusową zwykłą i pośpieszną. Poza rozkładem jazdy autobusów wykonujemy przewozy turystyczne krajowe i zagraniczne. 

Przedstawiamy rozkład odjazdów i regularnej komunikacji samochodowej z nadzieją, że informacja ta sprawi, iż osiągnięcie celu podróży będzie możliwe w prosty sposób w zamierzonym czasie

Posiadamy doświadczenie w organizacji, realizacji i bezpieczeństwie komunikacji autobusowej. Zapewniamy punktualność, bezpieczeństwo oraz wymagany komfort jazdy.

Podejmujemy działania zmierzające do dostosowania realizowanych połączeń autobusowych do oczekiwań Pasażerów.

Zwiększamy jakość oferowanych usług dążąc do zapewnienia Podróżnym jak największej satysfakcji z korzystania z podróży naszymi autobusami.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ramach prowadzonej regularnej komunikacji autobusowej, ale również przy planowaniu zorganizowanych turystycznych przejazdów w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą  do odwiedzenia strony Biuro turystyczne. Wszystkich zmotoryzowanych zapraszamy do korzystania z naszych usług, które przedstawione są na stronach: Centrum motoryzacyjne, Stacja obsługi i napraw pojazdów, Serwis ogumienia, Stacja kontroli pojazdów.