Zamek Królewski,

Sale Sejmowe Zamku Królewskiego, temat szczególnie polecany , gdyż uzupełnia wiadomości na temat Sejmu Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Zwiedzający wraz
z przewodnikiem zwiedzają m.in. Dawną Izbę Poselską i Salę Senatorską, w której uchwalono Konstytucję 3 Maja. Interesująca jest Sztuka XVI i XVII wieku w zbiorach Zamku Królewskiego Oglądając komnaty i pomieszczenia wyposażone
w meble, obrazy i przedmioty sztuki zdobniczej XVI i XVII wieku poznaje się charakterystyczne cechy renesansu i baroku oraz znaczące postaci tych epok.
II Rzeczpospolita. Na II piętrze Zamku urządzono wnętrza, które swym wystrojem
i zgromadzonymi eksponatami nawiązują do lat 1918 - 1939 i okresu powojennego władz Rzeczypospolitej na Uchodźstwie.

Wilanów
Wzniesiony dla króla Jana III Sobieskiego w ostatniej ćwierci XVII w. i rozbudowany (skrzydła boczne) przez kolejnych właścicieli Wilanowa, reprezentuje charakterystyczny typ barokowej rezydencji podmiejskiej.
Przejęty po ostatniej wojnie na własność państwa, po gruntownych pracach konserwatorskich i rewaloryzacyjnych oraz rewindykacji znacznej części zbiorów wywiezionych przez Niemców, został udostępniony publiczności w 1962 roku.

Pałac w Łazienkach
Jeden z najpiękniejszych zespołów pałacowo-parkowych w Europie. Pierwotnie własność Stanisława Herakliusza Lubomirskiego, swój obecny kształt zawdzięcza staraniom króla Stanisława Augusta Poniatowskiego (1732-1798).
Ponadto w programie zwiedzania: Rynek Starego Miasta, Muzeum Powstania Warszawskiego, Cmentarz Powązkowski, Pałac Kultury i Nauki oraz wyjście do teatru.

3 dni

W programie:

- zwiedzanie Zamku Królewskiego, Wilanowa, Pałacu
w Łazienkach, Rynku Starego Miasta, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałacu Kultury i Nauki, Cmentarza Powązkowskiego.

W cenie:

- przejazd autokarem turystycznym
- ubezpieczenie
- 2 noclegi
- opieka pilota – przewodnik
- 2 śniadania i obiadokolacje

Koszty dodatkowe
Opłaty biletów wstępu.